TAPTI UNIJOS NARIU JAU GALITE IR NUOTOLINIU BŪDU

2020 m. Rugpjūčio 11 d.

KREDA unijų grupė žengė svarbų technologinį žingsnį – įgyvendinus elektroninės sistemos tobulinimo darbus, nuo šiol gyventojai ir verslo atstovai unijos nariais gali tapti ir nuotoliniu būdu. Tam yra reikalingas kompiuteris arba mobilusis telefonas su vaizdo kamera, telefono numeris su mobiliuoju parašu ir galiojantis asmens tapatybės dokumentas.
„Džiaugiamės, kad kryptingai vykdome sau ir KREDA unijų grupei iškeltus tikslus. Dar 2017-aisiais, kuomet bendrą viziją turėdamos unijos susibūrė į KREDA grupę, numatėme ateities veiksmus, kuriuos turėsime atlikti, norėdami patenkinti gyventojų ir verslo poreikius bei keliamus reikalavimus. Dabar galiu pasakyti, kad šį tašką pasiekėme ir neketiname sustoti. Priekyje – dar daug darbų ir tikslų, kaip būti išmanesniais, užtikrinant tinkamą paslaugų veikimą ir saugumą. Tobulėdami siekiame vadovautis šiuolaikinės bankininkystės tendencijomis, nes norime būti naudingais esamiems ir potencialiems unijų klientams”, – teigė Jungtinės centrinės kredito unijos, veikiančios su prekės ženklu KREDA, vadovė Kristina Simonovič.
Nauji įdiegti patobulinimai fiziniams ir juridiniams asmenims ne tik leidžia prisijungti prie KREDA unijų narių bendruomenės, bet ir jau esamiems nariams identifikuoti save bei gauti paskolą, ar spręsti kitą su finansiniu poreikiu, asmenine bankininkyste susijusį klausimą nuotoliniu būdu.
Dėl galimybės tapti kredito unijos nariu nuotoliniu būdu prašome kreiptis telefonu arba elektroniniu paštu į artimiausią KREDA uniją.

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.