Informacija apie keičiamus paslaugų teikimo įkainius

2020 m. Rugsėjo 01 d.

Mieli Nariai,

PraSkaidrumasnešame, kad nuo 2020 m. lapkričio 01 d. įsigalioja nauji Joniškio kredito unijos paslaugų įkainiai nariams, t. y. keičiami atsiskaitomųjų sąskaitų, grynųjų pinigų, mokėjimo kortelės įkainiai, o taip pat siūlome naują paslaugą – periodinį mokėjimo pavedimą.

Jūsų patogumui išsamūs įkainių pokyčiai pateikiami mūsų interneto svetainėje jku.lt skiltyje Naudinga. Juos taip pat galite rasti paspaudę šią nuorodą.

Taip pat pradėjome skelbti naudingą informaciją apie SEPA pervedimų įvykdymo laikus.

Nariams, kurie sutinka su atnaujintais Joniškio kredito unijos paslaugų įkainiais, nereikia atlikti jokių veiksmų. Nariai, nesutinkantys su paslaugų įkainių pakeitimais, turi teisę nutraukti banko sąskaitos, mokėjimo kortelės išdavimo ar kitos paslaugos, kuri susijusi su pakeičiamais įkainiais, sutartį iki skelbiamų pokyčių įsigaliojimo dienos, t. y. iki 2020-11-01 dienos apie tai raštu informuodami Joniškio kredito uniją.

Laikoma, kad Narys sutiko su skelbiamais pakeitimais, jeigu jis iki pakeitimų įsigaliojimo dienos Joniškio kredito unijai nepraneša, kad su jais nesutinka.

Kilus klausimų, kreipkitės tel. +370 426 51065, el. paštu joniskis@kreda.lt arba apsilankykite Joniškio kredito unijoje.

Dėkojame, kad esate mūsų Narys ir naudojatės paslaugomis.

Jūsų

Joniškio kredito unija

 

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.