TAVO PASIRINKIMAS! akcija vartojimo paskoloms

2021 m. Vasario 08 d.

Nauji metai, nauji ratai ir ne tik. Jei svajojai atnaujinti buitinę techniką, remontuoti ar renovuoti būstą, pirkti automobilį ar bet kokį kitą pirkinį, iki kurio trūksta visai nedaug, neatidėliok, pasinaudok Joniškio kredito unjos paskolų akcija.  Joniškio kredito unija – Jūsų bendruomenės bankas skelbia akciją kartu su Dakaro ralio KREDA komanda!
KREDA komanda garantuoja

Akcija vyksta: pradžia – vasario 01 d. – pabaiga – 2021 m. balandžio 04 d.
Palūkanų norma: fiksuota nuo 6 %
Kredito suma: iki 5.000 €
Kredito terminas: iki 60 mėn.
Kredito administravimo mokestis: 200 €

Naujas automobilis? Naujas išmanusis telefonas? Buities įranga ar bet kas, apie ką svajojate jau kurį laiką? O gal karantinas yra puikus metas atnaujinti savo namus ar butą?

Jeigu naudodamiesi vartojimo paskolų akcija nuspręsite renovuoti ar įrengti būstą, Joniškio kredito unija jus nustebins dovana – „NAUJAKURYS“ programos kortele, su kuria prekes ir paslaugas prekybos tinkle SENUKAI įsigysite gerokai pigiau. Daugiau apie programą „NAUJAKURYS“ skaitykite paspaudę čia

 

Bendros vartojimo kainos metinės normos (BVKMN) apskaičiavimo pavyzdys:

Jeigu klientas skolinasi iki 5000 €, sudarydamas 60 mėnesių laikotarpio sutartį su 6,0% metine palūkanų norma ir 200€ sutarties mokesčiu, tuomet bendra mokėtina suma sudarytų 5798,65€, o vieno mėnesio įmoka siektų 96,86€. Tokiu atveju bendra vartojimo paskolos metinė norma – 7,992%. Finansavimo sąlygas veikia Jūsų mokumo ir rizikos vertinimas, taip pat įtakos turi sutarties terminas, mokėjimo diena. Prieš priimant sprendimą dėl paskolos, rekomenduotina detaliai įvertinti asmenines bei/ar šeimos finansines galimybes.

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKITE SU MUMIS
Kontaktai

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.