Žagarės vyšnių festivalyje apsilankė ir lenktynininkas Antanas Juknevičius

2020 m. Liepos 21 d.

Šeštadienį vykusiame Žagarės vyšnių festivalyje vyko jau antrasis jungtinis lenktynininko Antano Juknevičiaus ir jo  partnerių „KREDA“ projektas – „KREDA veža Dakaro istorijas“ turo susitikimas. Daugiau nei tris mėnesius truksiantis turas aplankys 12 Lietuvos miestų ir miestelių, kuriuose įsikūrusios „KREDA“ kredito unijos.

„Seniai svajojau apsilankyti Žagarės vyšnių festivalyje, todėl labai džiaugiuosi pasitaikiusia proga. Buvau pasitiktas puikios atmosferos ir labai draugiškos vietinės bendruomenės. Esu ypač dėkingas „KREDA“ komandai iš „Joniškio kredito unijos“ už puikiai organizuotą susitikimą. Nesitikėjau, kad susirinks tiek aktyvių Dakaro gerbėjų, kurie domėjosi net ir menkiausiomis lenktynių smulkmenomis. Tikiuosi, kad į jų klausimus atsakiau.” – kalbėjo Dakaro legenda A. Juknevičius.

Po susitikimo norintieji su lenktynininku fotografavosi ne tik prie sienelės, bet ir šalia eksponuojamų senovinių automobilių kolekcijos, kur galėjo pasiklausyti ir niekur negirdėtų istorijų iš lenktynininko vaikystės.

Antanas Juknevičius  –  labiausiai patyręs ir daugiausiai, net 10 kartų Dakaro ralyje dalyvavęs sportininkas iš Lietuvos. Lenktynininkas tris kartus pagerino Baltijos šalims priklausantį geriausią rezultatą automobilių kategorijoje. 2018- aisiais A. Juknevičius organizatorių oficialiai pripažintas Dakaro ralio Legenda.
20200718 121953
20200718 122133
Image1
Image0

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.